С внедряването на електронния дневник АдминПлюс в нашето училище организацията на процесите и комуникацията с родителите достигнаха ново, по-високо ниво на ефективност. Системата работи стабилно, съобразена е с изискванията на МОН и осезаемо намали административния товар на педагогическия колектив.
Учителите работят с дневника бързо и уверено, а ръководството има възможност да създава различни справки, необходими за вземане на управленски решения. Интеграцията с НЕИСПУО и навременната поддръжка от екипа допълнително улесняват ежедневната работа.
С увереност препоръчвам АдминПлюс на училища, които търсят модерно, надеждно и работещо дигитално решение.
Явор Иванов
Директор на 95. СУ „Проф. Иван Шишманов“, гр. София


