Преди няколко години избрахме да се доверим на електронната платформа АдминПлюс и това се оказа едно от най-правилните решения за развитието на административното ни управление. Използваме почти всички модули на платформата и ценим това, че те са логично свързани и съобразени с изискванията на МОН и интегрирани с данните от НЕИСПУО. Това ни дава спокойствието и сигурността, от които се нуждаем в ежедневната ни работа.
Но може би най-ценното за нас е, че зад АдминПлюс стои екип от хора, на който можем да разчитаме. Винаги реагират навреме, с професионализъм и истинско човешко отношение.
Николай Йорданов
Директор на Българско средно училище „Христо Ботев“, гр. Братислава, Словакия


