В ДГ „Патиланчо“ вярваме, че за да дадем най-доброто на децата, трябва да работим с най-добрите инструменти.
Като директор, за мен е изключително важно процесите в детската градина да вървят гладко, а електронният дневник на АдминПюс се превърна в наш верен помощник.
Разделите в него са подредени толкова логично, че ориентирането в тях е истинско удоволствие – дори за тези от нас, които не са „технологични гурута“.
Винаги, когато сме имали нужда от съдействие или е възниквала малка неточност, екипът е реагирал своевременно и професионално.
Рядко се срещат толкова любезни и отзивчиви служители! Всяко наше запитване се посреща с търпение и усмивка (дори и по телефона!).
Работата с АдминПлюс не е просто използване на софтуер, а истинско партньорство, което ни дава сигурност и ни помага да се фокусираме върху най-важното – децата.
Благодарим ви, че правите дигиталната трансформация в българското образование толкова лесна и приятна!
С уважение и признателност,
Екипът и Директорът на ДГ „Патиланчо“, гр. Тутракан


